کاردرمانی فردیس 

در این صفحه کاردرمانی های منطقه فردیس را معرفی می کنیم 

کاردرمانی هایی که در منطقه فردیس ، جاده ملارد ، شهرک وحدت ، شهرک ناز ، اهری ، پیک ، سرحد آباد و دیگر کاردرمانی های مناطق فردیس در این صفحه معرفی میشوند . 

معرفی کاردرمانی :

کار درمانی به بیماران و کسانی که  بر اثر سانحه و یا بیماری هایی از قبیل سکته مغزی دچار اختلال و اشکال در حرکات و زندگی روزمره شده اند کمک می کند تا بتوانند با استفاده از حرکات اصلاحی و تکنیک های حرکتی بهتر زندگی کنند .

درواقع کار درمانی کمک می کند که بیمار و مراجع بتوانند بر کلیه بخش های زندگی خود از جمله جسمی و ذهنی مسلط شود . 

معرفی کاردرمانگر 

کار درمانگر باید در چند حوزه از جمله فیزیولوژی ، روانشناسی و آناتومی بدن دارای شناخت و مهارت کافی داشته باشد تا بتواند به بیمار کمک کند تا آن شخص به استقلال و ثبات جسمی و ذهنی دست پیدا کند 

خدمات کاردرمانی :

- اختلالات جسمی و حرکتی : 

اختلالات حرکتی و جسمی در کودکان و هم چنین الگوهای نادرست فیزیکی و مادرزادی 

اختلالات حرکتی در بزرگسالان مثل سکته مغزی ، پارکینسون و ...

اختلالات ارتوپدی 

-اختلالات ذهنی و روانی : 

در بزرگسالان به صورت اختلالات خلقی ، اسکیزوفرنی و ...

و در کودکان به صورت اختلالات یادگیری ، کاهش توجه و..

 

مراکز کاردرمانی بسته به نیاز مراجع که در چه سنی هست و در چه سطحی از موارد بالا دچار آسیب شده است به فرد کمک می کنند تا روند زندگی شخص بهبود پیدا کند . 

معرفی دقیق تر و در دسترس قرار دادن این مراکز یکی از اهداف ما هست که کمک کنیم مراکز کاردرمانی با توجه به منطقه و آدرس خود بهتر بتوانند با مراجعان خود در ارتباط باشند . 

 

هم چنین مراکز کاردرمانی که در منطقه فردیس و اطراف فردیس فعالیت میکنند میتوانند با تماس با بخش ثبت در دفتر تلفن مشاغل کرج نسبت به درج اطلاعات خود در این صفحه اقدام کنند تا اطلاعات مراکز کاردرمانی آنها بیشتر در معرض دید اهالی فردیس قرار بگیرد .

کار درمانی

بدون کانتکت