image
دفتر تلفن مشاغل البرز دفتر تلفن مشاغل حاوی اطلاعات تمامی مراکز تجاری ، اداری ، آموزشی ، درمانی ، ورزشی ، تفریحی ، گردشگری و صنعتی می باشد که به منظور تسهیل در عرضه و تقاضا در اختیار هموطنان گرامی قرار گرفته است

بیشتر بدانید
image

بسمه تعالی

 

لازم به ذکر است قبل از هر گونه مشارکت در دفتر تلفن مشاغل استان البرز ، این قوانین را مطالعه نمایید و توافق مراکز جهت هر نوع عضویت و استفاده به منزله پذیرش قوانین این مجموعه می باشد.

این قوانین ضامن کیفیت و پایداری خدمات به شهروندان محترم استان البرز می باشد.

1. قوانین جمهوری اسلامی ایران

مجموعه دفتر تلفن مشاغل از هر حیث تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

 

2. اطلاعات صحیح :

اعضای گرامی موظف به ارائه اطلاعات صحیح هستند.

 تبصره 1: لطفا هر گونه تغییرات در  اطلاعات خود را حداکثر پس از دو هفته از با قسمت پشتیبانی در میان بگذارید تا اصلاحات لازم صورت گیرد. در غیر این صورت اطلاعات نادرست حذف خواهد شد.

همچنین جهت کاربری غیر تبلیغانی بودن این مجموعه استفاده از صفتهای تفضیلی غیر واقعی مانند : ترین و ... مجاز نمی باشد.

استفاده از اطلاعات فوق در سایتهای دیگر کاملا غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده به سرویسهای حمایت از کپی رایت گوگل ، جهت کاهش سایت مربوطه گزارش و سایت مربوطه دچار افت شدید بازدید خواهد شد و همچنین هر نوع اقدام حقوقی علیه سایت یا رسانه خاطی از حقوق دفتر تلفن مشاغل البرز بوده و برای وی محفوظ است.

3. منابع سرور

قطعی سرور علی رغم همه تلاشهای مجموعه ها ممکن است هر از گاهی اتفاق بیافتد و این موضوع در کنترل کامل دفتر تلفن مشاغل نمی باشد لذا در صورت وقوع چنین اتفاقی در صورت قابل تخصیص مدت مدت زمان قطعی صرفا به همان مدت به فعال بودن عضویت مرکز اضافه خواهد شد.

4. تهدید علیه دفتر تلفن مشاغل :

چنانچه استفاده مستقیم ویا غیر مستقیم مشترك  از محصولات و خدمات  دفتر تلفن مشاغل  منجر به اقدام و یا تهدید قانونی مستقیم ویا غیر مستقیم علیه دفتر تلفن مشاغل و شركتهای وابسته و یا شركاء گردد، این مجموعه مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترك خود خاتمه دهد.

5. مالكیت معنوی

كلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالكیت معنوی دفتر تلفن مشاغل متعلق به این مجموعه است. مشترك موافقت می كند كه هیچ سود یا امتیازی در این مالكیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود كه هیچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و محصولات نخواهد كرد.
مشترك درك و موافقت می كند كه كلیه محتویات و موارد موجود در این موافقتنامه، سایر رویه ها و وب سایت دفتر تلفن مشاغل مانند سایر حقوق و قوانین مالكیت تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری در جمهوری اسلامی ایران می باشد ودفتر تلفن مشاغل صادر كننده امتیاز آن صریحاً تمامی حقوق مربوط به چنین مواردی را برای خود محفوظ می دارد، همچنین مشترك درك و موافقت نموده است كه از هرگونه استفاده از بندهای شرح داده شده در بالا به هر نحو بدون داشتن اجازه صریح كتبی از دفتر تلفن مشاغل یا صادركننده امتیاز آن منع شده است. هیچ گونه امتیاز یا حقی تحت هرگونه حق نشر، امتیاز، علامت تجاری، علامت خدماتی یا حق مالكیت یا پروانه دیگر بوسیله این توافق نامه به مشترك واگذار نشده است.

6. پرداخت غرامت

مشترك توافق مي‌كند كه از دفتر تلفن مشاغل ، پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران و وابستگان آن در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب و یا هزینه شامل حق الوكاله كه ناشی از ادعا، عملكرد و یا تقاضی شخص ثالث در ارتباط با مشترك (شامل نمایندگان مشترك و یا هر فرد دیگر كه از اشتراك، محصولات یا خدمات مشترك با و یا بدون اجازه مشترك، استفاده از خدمات و محصولات كه مشترك از دفتر تلفن مشاغل خریداری نموده است) و یا نقض مفاد توافقنامه‌های موجود در این توافقنامه باشد، محافظت كرده و غرامات اجتماعی را پرداخت نماید. علاوه بر این مشترك موافقت مي‌نماید كه از دفتر تلفن مشاغل در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب یا هزینه شامل حق ‌الوكاله كه ناشی از نقض ضمانتها ذكر شد و در این توافقنامه به هرگونه عملكرد خلاف از جانب مشترك، هر ادعایی مبنی بر اشتراك شما به كپي‌رایت ، علامت تجاری، حق مالكیت معنوی شخص دیگر باشد محافظت كرده و غرامات احتمالی را بپردازد. این غرامات علاوه بر غرامتهایی است كه مشترك از طرف خود پرداخت مي‌نماید.
همچنین کاربر موافقت می ‌كند كه در هر شرایطی سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به نفع کاربر برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط کاربر به دفتر تلفن مشاغل بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ تحت هیچ شرایطی نخواهد داشت. تمامی مشتریان ، کاربران و مشترکان دفتر تلفن مشاغل موظف به پذیرش این ماده بوده و در صورت عدم پذیرش هرگز نباید هیچکدام از محصولات و یا خدمات دفتر تلفن مشاغل را تهیه نمایند.

 7. اقدام قانونی علیه دفتر تلفن مشاغل
کاربران دفتر تلفن مشاغل تعهد می نمایند چنانچه شكایتی علیه دفتر تلفن مشاغل در حال اجرا یا ارسال داشته باشند بصورت کتبی دفتر تلفن مشاغل را  از این موضوع مطلع گردانند و از دفتر تلفن مشاغل رسید دریافت نمایند. قصور از جانب مشترك در مورد ارسال این اطلاعیه به دفتر تلفن مشاغل به منزله نقض موارد این توافقنامه خواهد بود. مشترك متعهد مي‌شود كه در صورت بروز چنین ادعاهایی بلافاصله دفتر تلفن مشاغل را جهت كنترل امور در جریان قرار داده و در تمام مراحل به طور كامل با دفتر تلفن مشاغل همكاری نماید.

8. قوانین حاكم،محل دادرسی ، عدم اجازه شكایت
مشترك موافقت مي‌نماید كه محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط  دفتر تلفن مشاغل در دادگاه یا دادسرا یا شورای حل اختلاف یا شورای صنفی تهران و یا كمیته مبارزه با جرائم رایانه ی واقع در تهران باشد. مشترك مجاز نخواهد بود در مسائلی كه در این توافقنامه مطرح شده اند شكایتی به  مراجع ذیصلاح ارائه دهد.

9. سلب اختیار
عدم اجری بخشی از شرایط این توافقنامه و توافقنامه های ضمیمه آن توسط دفتر تلفن مشاغل در مقابل مشترك یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از دفتر تلفن مشاغل نمي‌باشد.

10. وضعیت اضطراری
دفتر تلفن مشاغل همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام مي‌دهد با این همه مشكلات تفكیكی خاص و سایر عوامل خارج از كنترل دفتر تلفن مشاغل ( مانند سرور ) هر از چندگاهی ممكن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی دفتر تلفن مشاغل گردند. مشترك موافقت مي‌نماید دفتر تلفن مشاغل را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

11. استفاده غیر قانونی
کاربران متعهد می شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای دفتر تلفن مشاغل در کشورهای انگلیس و امریکا کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران ، آمریکا ، انگلیس و اتحادیه اروپا می باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای دفتر تلفن مشاغل می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)

 • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • سایتهای فعال در زمینهHYIP ویا دارای سیستم هرمی

12. ایجاد مزاحمت برای دفتر تلفن مشاغل و تمامی زیر مجموعه های دفتر تلفن مشاغل
در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت برای دفتر تلفن مشاغل و تمامی زیرمجموعه های آن مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و یا اهانت و یا توهین به دفتر تلفن مشاغل مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و تمامی زیر مجموعه های آن، سرویس کاربر سریعا ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و دفتر تلفن مشاغل فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. دفتر تلفن مشاغل تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

13. نشر اکاذیب علیه دفتر تلفن مشاغل و تمامی زیر مجموعه های دفتر تلفن مشاغل
در صورت نشر هرگونه اکاذیب علیه دفتر تلفن مشاغل و تمامی زیرمجموعه های آن به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) و یا تهمت و افترا به دفتر تلفن مشاغل به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) سرویس کاربر سریعا ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و دفتر تلفن مشاغل فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. دفتر تلفن مشاغل تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

14. اقدام علیه دفتر تلفن مشاغل و تمامی زیر مجموعه های دفتر تلفن مشاغل
در صورت هرگونه اقدام که بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم به صورت مالی و غیر مالی شامل (منافع ، اعتبار ، شهرت و ...) دفتر تلفن مشاغل لطمه وارد نماید. سرویس کاربر سریعا ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و دفتر تلفن مشاغل فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود و همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به دفتر تلفن مشاغل خواهد بود.

15. حریم شخصی و اطلاعات محرمانه
به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه دفتر تلفن مشاغل تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. دفتر تلفن مشاغل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

16. حقوق مالکیت معنوی دفتر تلفن مشاغل
کلیه اشخاص اعم از کاربران دفتر تلفن مشاغل و غیره بدون مجوز کتبی دفتر تلفن مشاغل مجاز به استفاده کلی یا جزئی از مطالب مندرج در این وب سایت به هرشکل ممکن، نمی باشند. همچنین استفاده از نشان تجاری و نام "دفتر تلفن مشاغل" به هر نوع و با هر پسوند و پیشوند بدون مجوز کتبی ممنوع می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.


17. تمدید
کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد.

18. تغییر در قیمت
دفتر تلفن مشاغل مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به هر دلیلی می باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد تمامی کاربران منظور خواهد شد.

19. تغییرات آینده این توافقنامه
کلیه کاربران سرویسهای دفتر تلفن مشاغل موظف به رعایت کامل این شرایط می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و دفتر تلفن مشاغل حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان دارد. هرگونه تغییر در توافقنامه در بخش اخبار وب سایت اعلام می گردد و کاربر موظف است بصورت دوره ای این قوانین و شرایط را مطالعه نموده و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از این قوانین رافع مسئولیت کاربر نخواهد بود. کاربر اعلام می دارد با تمامی تغییرات آینده این توافقنامه از ابتدا موافقت کرده است.

20. لغو سرویس از طرف کاربر
در صورتی که کابر به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت ، یا عدم برآورده شدن نیاز ، عدم آگاهی قبل از خرید ، اشتباه در خرید و یا هر دلیل دیگری اقدام به لغو سرویس نماید هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد و تنها سرویس کاربر جهت جلوگیری از شارژ مجدد لغو خواهد شد.
21. قانون حاکم
هر قرارداد و موافقتنامه شامل این سند، فرم های سفارش و سایر قراردادهای ارائه خدمات دفتر تلفن مشاغل بین مشتری و دفتر تلفن مشاغل، مشمول و مبتنی بر پایه قوانین جاری کشور ایران، تفسیر خواهد شد. مشتری موافق است که هر گونه دعوی قضایی یا حکمیت بین مشتری و دفتر تلفن مشاغل در چنین حوزه قضایی انجام خواهد شد و مشتری رضایت به حضور و آمدن به این حوزه قضایی دارد. اگر هر بخش از قرارداد از طرف دادگاه ذی صلاح، به هر دلیلی غیرقابل اجرا تشخیص داده شود، سایر بخشهای قرارداد، کماکان معتبر و قابل اجرا خواهد بود.

22. معرفی به موتورهای جستجو

اطلاعات اعضا جهت استفاده بهتر شهروندان استان البرز به موتورهای جستجوی مرسوم معرفی می گردند و هیچگونه تقاضایی مبنی بر عدم معرفی یا حذف از موتورهای جستجو مورد پذیرش نیست.

23. سامانه پیام کوتاه

 آیکون سامانه پیام کوتاه سامانه پیام کوتاه ویژه مراکزی خواهد بود که سرویس سامانه پیام کوتاه آنها از طریق دفتر تلفن مشاغل فعال شده باشد.

 

23. هزینه دادرسی
بر اساس این توافق نامه تمامی کاربران تعهد می نماید در صورت هرگونه اقدام حقوقی بر علیه دفتر تلفن مشاغل در تمامی محاکم قضایی و صنفی چه در پرونده تشکیل شده محکوم و یا صاحب حق شناخته شوند تمامی هزینه های دادرسی شامل هزینه وکلای دفتر تلفن مشاغل بر اساس هزینه عرف وکالت در زمان پیگیری پرونده ،هزینه اقامت و ایاب و ذهاب نمایندگان و وکلا و شاهدان دفتر تلفن مشاغل در صورتی که نیاز به حضور آنها در محلی غیر از شهر تهران باشد را تقبل می نماید. در صورتی که کاربر دفتر تلفن مشاغل با این بند موافق نمی باشد هرگز نباید از هیچکدام از محصولات و خدمات دفتر تلفن مشاغل استفاده نماید.
 

                                                                               دفتر تلفن مشاغل البرز

تلفن همکاران در دفترمشاغل

 • خانم مهرابی  : 33513803
 • خانم عباچی  : 33551733
 • خانم دزفولی  : 33517280
 • خانم خلخالی : 33550795

پشتیبانی : 33518727 - 09363008525

Opera Firefox IE +9 Chrome Safari

ثبت اطلاعات شغلی شمادفتر تلفن مشاغل