Ad #1732
Publish on 2015-08-25
کد 105007
مدیریت: جناب آقای مجتبی خجسته خسرو

 

معرفی و مشخصات مدیریت یا موسس

 

برای راهنمایی دیگران به مشتری مداری ما امتیاز دهید: ( 47 رای ) 

شرح فعالیت: توانبخشی ونگهداری سالمندان شبانه روزی خجسته
ویزیت پزشک متخصص
فیزیوتراپ و روانشناس 2 بار در هفته
مرکزسالمندان خجسته آفاق در فروردین سال 1375 در محیطی مناسب و دور از شلوغی شهر تهران – در مهرشهر کرج ، به عنوان اولین مرکز سالمندان استان البرز ، با رعایت اصول نوین توانبخشی سالمندان فعالیت خود را شروع نموده و تا کنون سعی در ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات خود با توجه به پیشرفت های حاصله توانبخشی سالمندان را دارد.

مرکزسالمندان خجسته آفاق آماده پذیرش تمامی سالمندان عزیز به استثناء سالمندانی که دارای عفونت های مسری و اختلالات شدید روانی هستند ، می باشد .

این مرکز دارای کلیه امکانات و ارائه خدمات درمانی ، پرستاری توانبخشی ، مراقبتی و تفریحی می باشد . ارائه خدمات توانبخشی و درمانی تحت نظارت پزشک متخصص و مسئول درمانی مرکز در طول شبانه روز صورت می گیرد که علاوه بر آن پزشکان متخصصی که با مرکز همکاری دارند بنا به ضرورت ، سالمندان را ویزیت می نمایند ، همچنین فیزیوتراپیست ، مددکار اجتماعی ، روانشناس و ......روزانه طبق برنامه تنظیمی و تحت نظارت مسئول درمانی مرکز ارائه خدمت می نمایند . امر تغذیه سالمندان علاوه بر 3 وعده معمول روزانه ، میان وعده روز و عصرانه همراه با میوه های مناسب فصل سرو می شود ، همچنین در صورت نیاز غذاهای رژیمی خاص این عزیزان تهیه و سرو می گردد. آرایش و پیرایش و بهداشت ظاهری سالمندان هر ماهه با حضور افراد ذیربط در مراکز صورت می گردد . در بخش تفریحی ، گروه موسیقی مرکز به مناسبتهای مختلف و جشنهای تولد سالمندان که بطور فصلی برگزار می شود ، اقدام به اجرای برنامه می نماید . همچنین در صورت درخواست و آمادگی سالمندان برنامه های تور سیاحتی یک و یا دو روزه در فصول و مواقع مناسب انجام می شود .

 

تلفن : 33405600 - 33405641

دورنگار : 33408781

همراه :

وبگاه :

نامه الکترونیک :

آدرس : کرج ، مهرشهر ، بلوار شهرداری ، خیابان یکصد شرقی ، پلاک 590 ، مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان خجسته

سال شنبه الی چهارشنبه پنجشنبه جمعه
نیمه اول شبانه روزی شبانه روزی شبانه روزی
  شبانه روزی شبانه روزی شبانه روزی
 نیمه دوم شبانه روزی شبانه روزی شبانه روزی
  شبانه روزی شبانه روزی شبانه روزی

 

منطقه:4