Ad #6448
Publish on 2017-03-03
کد 105007
مدیریت: سرکار خانم دکتر سیده بهناز اشرف واقفی

 

معرفی و مشخصات مدیریت یا موسس

 

برای راهنمایی دیگران به مشتری مداری ما امتیاز دهید: ( 2 رای ) 

کدنظام پزشکی: 13505
شرح فعالیت: دندانپزشکی زیبایی در کرج ( خانم دکتر واقفی)
اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت ( توسط ونییر کامپوزیت = لامینیت کامپوزیتی ) یکی از روشهای بسیار محافظه کارانه و بدون تراش دندان میباشد که برای دندانهای سالم و یا دندانهای پوسیده و یا دارای ترمیم های کامپوزیت قدیمی و تغییر رنگ داده ، قابل انجام است.
یکی از مهمترین فاکتور ها در زیبایی کامپوزیت ونییر شفافیت و براق بودن و نمای طبیعی دندانهاست که تکنیک دقیق و کاربرد لایه های مختلف کامپوزیت در ایجاد رنگ و شید مناسب دندان نقش بسزایی ایفا میکند. این امر به طور کامل بستگی به مهارت و دقت و تخصص دندانپزشک دارد تا نمای غیر طبیعی و گچی و مصنوعی در دندان ایجاد نگردد.
در لامینیت کامپوزیتی ، سایز دندانها( درشت و کوچک بودن) ، محل قرارگیری( بیرون زدگی و تو رفتگی) ، alignment (زاویه قرار گیری) دندانها و رنگ دندانها به طور کامل قابل اصلاح میباشد.
رنگ دندان مطابق با سلیقه فرد میتواند از رنگ بسیار طبیعی و مطابق با رنگ دندانهای قبلی تا رنگهای بسیار روشن و سوپر بلیچ و هالیوودی تغییر کند و کاملا بستگی به سلیقه شخصی فرد دارد.
کامپوزیت ونییر تمام دندانهای یک فک در یک جلسه قابل انجام بوده و بلافاصله بعد از انجام آن میتوانید در محیط های اجتماعی حضور پیدا کنید.
این روش نه تنها به دندانها آسیب نرسانده بلکه بعد از انجام آن نسج دندان reinforced شده و اگر سابقه حساسیت به سرما و گرما روی دندانها دارید. این حساسیت برطرف خواهد شد.
این روش در مواردی جایگزینی مناسب برای روش سفید کردن یا bleaching میباشد در واقع با انجام کامپوزیت ونییر هم رنگ و هم شکل دندان یکجا اصلاح میشود و دیگر نیازی به انجام bleaching نیست.
بهتر است ونییر های کامپوزیت هر ۶-١٢ ماه پالیش شده تا نمای اولیه و شفاف را باز یابند.
لامینیت کامپوزیت دندان به طور روتین در هر فک بین ۶-١٢ دندان انجام میگیرد. ( تعداد دندان بر اساس طول خط لبخند و نظر بیمار و صلاحدید پزشک صورت میگیرد.
ترمیم ، عصب کشی ، پروتز ثابت
پروتز متحرک ، لمینت
زیبایی و اطفال

مراجعه به مطب همه روزه با تماس قبلی


 

تلفن : 32717759

دورنگار :

همراه : 09393700580

ایمیل :

سایت :

آدرس : کرج ، میدان مادر ، نرسیده به میدان امام خمینی ، خیابان ابوریحان غربی ، نبش خیابان ابن سینا ، ( 300 متری ) طبقه فوقانی الاک 300 پلاک 51 ، واحد یک ، مطب دکتر سیده بهناز اشرف واقفی

سال شنبه الی چهارشنبه پنجشنبه جمعه
نیمه اول 10:00 10:00  --
  20:00 20:00  --
 نیمه دوم  10:00 10:00  --
  20:00 20:00  --

منطقه:5